Hlavní >> Průvodce >> Vlaky Peking-Zhengzhou

Vlaky Peking-Zhengzhou

Rezervace jízdenek na vlak v Číně Prosím vyberte

Mezi Zhengzhou a Pekingem jezdí každý den 31 párů normálních vlaků a 55 párů vysokorychlostních vlaků, takže možností je víc než dost. Pokud cestujete s omezeným rozpočtem, vyzkoušejte prosím vlaky normální rychlosti nebo noční vlaky normální rychlosti, abyste ušetřili účet za noc.

Vysokorychlostní vlaky Peking – Zhengzhou

Rychlá fakta

Jízdní řády vysokorychlostních vlaků Peking-Zhengzhou

(Aktualizováno 11. března 2020)

Číslo vlaku Odchod Příchod Doba trvání
G71 07:26 10:53 3 h 27 min
G67 12:13 15:48 3 h 35 min
G665< 16:00 19:20 3 h 20 min
G807 20:00 22:25 2 h 25 min

Výše uvedený rozvrh je pouze pro vaši informaci. Podívejte se na aktuální jízdní řády Zhengzhou do Pekingu.



Jízdní řády vysokorychlostních vlaků Zhengzhou–Peking

(Aktualizováno 11. března 2020)

Číslo vlaku Odchod > Příjezd Doba trvání
G1564 06:42 10:13 3 h 31 min
G26 11:11 13:50 2 h 39 min
G574 16:27 19:53 3 h 26 min
G1578 20:35 23:38 3 h 3 min

Ceny jízdenek na vysokorychlostní vlak Peking–Zhengzhou

Business třída První třída Druhá třída
977 JPY (142 USD) 495 ¥ (72 $) 309 JPY (45 USD)

Normální rychlost vlaků Peking – Zhengzhou

Rychlá fakta

Jízdní řády normálních vlaků z Pekingu do Zhengzhou

(Aktualizováno 11. března 2020)

Číslo vlaku Odchod Příchod Doba trvání
K599 05:14 13:53 8 h 39 min
Z35 11:49 17:33 5 h 44 min
T167 14:16 21:26 7 h 10 min
K179 22:20 06:45 8 h 25 min

Jízdní řády vlaků normální rychlosti z Zhengzhou do Pekingu

(Aktualizováno 11. března 2020)

Číslo vlaku Odchod Příchod Doba trvání
Z202 00:52 06:46 5 h 54 min
T50 06:53 14:00 7 h 7 min
K508 13:43 21:46 8 h 3 min
K402 23:12 08:46 9 h 34 min

Výše uvedený rozvrh je pouze pro vaši informaci. Podívejte se na aktuální jízdní řády Zhengzhou do Pekingu.

Ceny jízdenek na normální vlak Peking–Zhengzhou

Špičkový měkký pražec Soft Sleeper Hard Sleeper > Pevné sedadlo
455 JPY (73 USD) 251 JPY (41 USD) 163 JPY (26 USD) 93 JPY (14 USD)

Tipy na cestování vlakem

Existují tři typy normálních vlaků a rychlosti jsou zcela odlišné. Nejrychlejší je vlak Z, který trvá jen asi 6 hodin, a nejpomalejší je vlak K, který trvá přes 9 hodin.

Vlaky normální rychlosti odjíždějí z/přijíždějí na nádraží Zhengzhou, zatímco vysokorychlostní vlaky odjíždějí z/přijíždějí na východní nádraží Zhengzhou.